KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

123 aangeboden items / 33414 verkochte items

Hubert van Hille - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hubert van Hille (1903-1983) Nederlands Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst
Afmetingen 51 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jochum Bakker - Leder op dibond, Wild Bunny 1 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Leder op dibond, Wild Bunny 1 (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Ronald Tolman - Ets en aquatint, Groep mensen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets en aquatint, Groep mensen - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hendrick Goltzius - Gravure, Portret van Dirck Volckertcz. Coornhert - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Hendrick Goltzius (1558-1617) Nederlands Duits Gravure, Portret van Dirck Volckertcz. Coornhert - Ingelijst
Techniek Gravure
Afmetingen 79.5 x 67.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Carlos Blaaker - Zeefdruk, Rush - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Carlos Blaaker (1961) Nederlands Zeefdruk, Rush - Ingelijst
Afmetingen 98 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Alexander Vogels - Ets, Les Guardiens du temple III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Alexander Vogels (1952) Nederlands Ets, Les Guardiens du temple III - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 105.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Zilver - Groot lot van diverse zilveren voorwerpen kopen? Bied vanaf 3000!
Zilver Groot lot van diverse zilveren voorwerpen
Techniek Metaal
Afmetingen 10.5 x 27 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 4500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 3.000
Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Luna Colorata IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Zeefdruk, Luna Colorata IV - Ingelijst
Afmetingen 81.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Luna Colorata II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Zeefdruk, Luna Colorata II - Ingelijst
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris Partout I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Zeefdruk, Paris Partout I - Ingelijst
Afmetingen 70 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Henk van Vessem - Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst
Afmetingen 85 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Paul Basart - Zeefdruk, De droom van de uitvinder van de droom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Basart (1939) Nederlands Zeefdruk, De droom van de uitvinder van de droom - Ingelijst
Afmetingen 108 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Bob Karhof - Fotografie, Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bob Karhof (1969) Nederlands Fotografie, Amsterdam - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 53 x 131 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Peter Meijer - Zeefdruk, Manhattan downtown- Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, Manhattan downtown- Ingelijst
Afmetingen 97 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel 3 - Ingelijst
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Marco Kooiman - Zeefdruk, Rivièra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse Zeefdruk, Rivièra - Ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Janus Nuiten - Gemengde techniek, Lot van 9 werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Gemengde techniek, Lot van 9 werken - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Wilfred Voet - Ets/aquatint, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Wilfred Voet (1935) Nederlands Ets/aquatint, Landschap - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Helen Nieuwendijk - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Peter Diem - Zeefdruk, Blauwe koe kopen? Bied vanaf 40!
Peter Diem (1945) Nederlands Zeefdruk, Blauwe koe
Afmetingen 83 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Saskia Bremer - Zeefdruk, Saudé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Zeefdruk, Saudé - Ingelijst
Afmetingen 53 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frans Slager - Potlood en krijt op papier, Gezicht op de Sint-Pieterskerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Frans Slager (1876-1953) Nederlands Potlood en krijt op papier, Gezicht op de Sint-Pieterskerk - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 69.5 x 84 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Portret - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Portret - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 112.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Huib van Hove - Aquarel op papier, Zittende vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Huib van Hove (1814-1864) Nederlands Aquarel op papier, Zittende vrouw - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Cor de Jong - Gouache, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Cor de Jong (1950) Nederlands Gouache, Abstracte compositie - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 101.5 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Klank kopen? Bied vanaf 40!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Klank
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 40
Theo Koster - Gemengde techniek, Blue Houses - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde techniek, Blue Houses - Ingelijst
Afmetingen 77 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Suzanne van Soest - Gemengde techniek, Flying fish - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Suzanne van Soest (1983) Nederlands Gemengde techniek, Flying fish - Ingelijst
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Theo Koster - Gemengde techniek, Blue Moon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde techniek, Blue Moon - Ingelijst
Afmetingen 102 x 137 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Theo Beerendonk - Collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Collage, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Allan Skuldbøl - Olieverf op doek, Lille mand med mørkviolet vøger - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Allan Skuldbøl (1947) Deens Olieverf op doek, Lille mand med mørkviolet vøger - Ingelijst
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Peter Meijer - Zeefdruk, Park Avenue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, Park Avenue - Ingelijst
Afmetingen 88 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jelis van Dolderen - Serie van vier zeefdrukken, Paris-Grilles D'Arbre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Serie van vier zeefdrukken, Paris-Grilles D'Arbre - Ingelijst
Afmetingen 82.5 x 102.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100