KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

133 aangeboden items / 33526 verkochte items

Mark Verdoes - Lot van maar liefst 12 werken op papier! kopen? Bied vanaf 100!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Lot van maar liefst 12 werken op papier!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Philip Vencken - Gemengde techniek op doek, Woman II kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken (1950) Nederlands Gemengde techniek op doek, Woman II
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Zomerboeket - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Zomerboeket - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 95.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Explosie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 700!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Explosie - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 170 x 168 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Jan Bezemer - Houtsnede, Hanengevecht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Houtsnede, Hanengevecht - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Carina Maesser - Olieverf op doek, Vier stillevens kopen? Bied vanaf 50!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Vier stillevens
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Hans Vanhorck - Zeefdruk, Blue mesa - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Zeefdruk, Blue mesa - Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen 108 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Piet van der Hem - Litho, El Rey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Litho, El Rey - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
3 biedingen
Theo Lohmann - Pastel krijt op papier, Park Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Theo Lohmann (1880-1963) Nederlands Pastel krijt op papier, Park Den Haag - Ingelijst
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Maya Wildevuur - Monumentaal 4-luik in acryl op doek, Vlinders (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1750!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Monumentaal 4-luik in acryl op doek, Vlinders (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 253 x 153 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Jan Sierhuis - Litho, Flamencodanseres - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho, Flamencodanseres - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ans Rotteveel - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Ans Rotteveel (1946) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 123.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Roel Horemans - Acryl op doek, Landscape no. 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Roel Horemans Nederlands Acryl op doek, Landscape no. 3 - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 92 x 92.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Harmen Klaas Post - Olieverf op doek, Oosterend (Texel) - (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Olieverf op doek, Oosterend (Texel) - (Groot)
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
M. van Rooy - Olieverf op doek, Zwart vierkant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
M. van Rooy (1951) Nederlands Olieverf op doek, Zwart vierkant - Ingelijst
Afmetingen 102 x 82.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jan Korthals - Aquarel, Stadsgezicht Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Aquarel, Stadsgezicht Amsterdam - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ludo Hoes - Tempera op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ludo Hoes (1956) Nederlands Tempera op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Tempera
Afmetingen 90.5 x 76 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Piet de Schepper - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Piet de Schepper (1939) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 112.5 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gerrit Hermens - Gouache op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit Hermens Nederlands Gouache op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 61.5 x 76.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Afmetingen 97.5 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Peter Redert - Olieverf op papier, Nacht kelken II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Peter Redert (1948) Nederlands Olieverf op papier, Nacht kelken II - Ingelijst
Afmetingen 88.5 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Afmetingen 102 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Afmetingen 107 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gerard Lannoye - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Lannoye (1951) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Franka Wolke - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Franka Wolke (1951) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105.5 x 83 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cees Rijppaert - Gemengde techniek, Balken en strepen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Cees Rijppaert (1942) Nederlands Gemengde techniek, Balken en strepen - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 91.5 x 91.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Bulent Evren - Olieverf en metaal op hardboard, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Bulent Evren (1955) Turks Olieverf en metaal op hardboard, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen 71.5 x 101.5 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corry van Hoof - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Corry van Hoof Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 114 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Gerard Johan Staller - Potlood op papier, Straatgezicht / Bedrijvigheid voor de Waag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Johan Staller (1880-1956) Nederlands Potlood op papier, Straatgezicht / Bedrijvigheid voor de Waag - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 57 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Helen Nieuwendijk - Olieverf op doek, Hier en daar kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Olieverf op doek, Hier en daar
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 50
Harmen Klaas Post - Olieverf op board, Rottenburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Olieverf op board, Rottenburg - Ingelijst
Afmetingen 71.5 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Harmen Klaas Post - Olieverf op paneel, Rottenburgd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Olieverf op paneel, Rottenburgd - Ingelijst
Afmetingen 45.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Battermann - e.a., Lot van 5 werken op papier (tekening, litho) diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands e.a., Lot van 5 werken op papier (tekening, litho) diverse voorstellingen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Suzanne van Soest - Gemengde techniek, Flying fish - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Suzanne van Soest (1983) Nederlands Gemengde techniek, Flying fish - Ingelijst
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Peter Meijer - Peter Meijer - Zeefdruk, Oqives - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Peter Meijer (1953) Nederlands Peter Meijer - Zeefdruk, Oqives - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 97.5 x 109.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Peter Meijer - Zeefdruk, Giencoe Schotland- Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, Giencoe Schotland- Ingelijst
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Peter Meijer - Zeefdruk, ontmoeting met Annacuccta - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, ontmoeting met Annacuccta - Ingelijst
Afmetingen 68 x 138 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Harmen Klaas Post - Olieverf op paneel, De jeneverbes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Olieverf op paneel, De jeneverbes - Ingelijst
Afmetingen 64.5 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150