Lid sinds 2024 / Capelle aan den IJssel, Nederland
5 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 15 x 9 x 4 cm (h x b x d) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 73 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 73 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |