Mihai_C
  5. Mihai_C

Mihai_C

Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Holger Bunk - U. (afkorting naam model) kopen? Bied vanaf 370!
Holger Bunk (1954) Duits U. (afkorting naam model)
Techniek Tempera
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Holger Bunk - SCHLAFENDER kopen? Bied vanaf 295!
Holger Bunk (1954) Duits SCHLAFENDER
Techniek Tempera
Afmetingen 36.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Holger Bunk - BLOND UND SCHWARZ kopen? Bied vanaf 395!
Holger Bunk (1954) Duits BLOND UND SCHWARZ
Afmetingen 33.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 395