Lid sinds 2014 / Rotterdam, Nederland
5 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 61.5 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 98 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 83 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |