Strechgel
  5. Strechgel

Strechgel

Lid sinds 2012 / Utrecht, Nederland

3 aangeboden items / 723 verkochte items

Map 2024

Willem Bastiaan Tholen - Huisje in landschap kopen? Bied vanaf 750!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Huisje in landschap
Afmetingen 51.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Tom Slager - Lentebloesem kopen? Bied vanaf 195!
Tom Slager (1918-1994) Lentebloesem
Afmetingen 45 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Louis Meys - Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag kopen? Bied vanaf 499!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499