Izy-Manny (1988) Gouache, Amphora.
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 440