Karel Appel (1921-2006) geh durch de spiegel
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 67 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 80
Lid sinds 2016 / nijmegen, Nederland
3 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 69 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |