zoilavillagomez
  5. zoilavillagomez

zoilavillagomez

Lid sinds 2024 / francavilla d'ete, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Ruudt Wackers - liggend meisje voor een spiegel kopen? Bied vanaf 250!
Ruudt Wackers Nederlands liggend meisje voor een spiegel
Techniek Aquarel
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Ruudt Wackers - liggend meisje in blauw kopen? Bied vanaf 430!
Ruudt Wackers Nederlands liggend meisje in blauw
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 430
Ruudt Wackers - tors der jungen Frau kopen? Bied vanaf 750!
Ruudt Wackers Nederlands tors jong vrouw
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 15 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750