5. AIGA Design

AIGA Design

Opgericht in 1914

AIGA, the Professional Association for Design

Oorspronkelijk werd de AIGA opgericht als American Institute of Graphic Arts, maar tegenwoordig staat ze bekend als AIGA, the professional association for design. AIGA is een professionele organisatie voor design. De leden van AIGA zijn actief in een breed scala van design.

Jan van Keulen - Litho: Dame in groene jurk kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Dame in groene jurk
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 40
Jan van Keulen - Litho: Barmhartige samaritaan - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Barmhartige samaritaan - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Jan van Keulen - Litho: Dormeuse kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Dormeuse
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 40
Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Bloemstilleven
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding