5. NoorderKunstKring

NoorderKunstKring

Opgericht in 1925

NoorderKunstKring (NKK)

Opgericht in Den Helder in 1925, met het doel het bevorderen en het ontwikkelen van de beeldende kunst. Nog steeds bestaand en actief.

Philip Frinks - St. Ninians Bay Isle of Bute kopen? Bied vanaf 25!
Philip Frinks (1948) Nederlands St. Ninians Bay Isle of Bute
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Philip Frinks - Loch Linnhe kopen? Bied vanaf 25!
Philip Frinks (1948) Nederlands Loch Linnhe
Techniek Aquarel
Afmetingen 41.2 x 51.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25