Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien - Verkocht

Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!
  • Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 14 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Zeldzame ets ( tweede staat) van  Adrianus Johannes Groenewegen, rechts onder gesigneerd A.J.G.

Zeldzaam werk van A. J. Groenewegen, tot nu toe geen etsen van deze kunstenaar bekend.

Voorstelling: Koeien in de weide liggend en staand, waarvan één rechts wordt gemolken door de boer.

Afmetingen:
Hand geschept papier met watermerk: circa 19 cm hoog x 24,5 cm breed.
De afmetingen van de plaat is:14 cm x 20,5 cm.
Het papier is wat vergeelt, een hoek is beschadigd en op de achterkant is rondom een strook oud (passe-partout) tape zichtbaar.
Op een zijde is onder het oude tape nog handgeschreven tekst zichtbaar, vermoedelijk de titel / plaats van het werk.

A.J. Groenewegen: geboren 1 Mei 1874 Rotterdam/ overleden 8 Januari 1963 te Horn.

Groenewegen studeerde aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Daar bleef hij vervolgens wonen en werken tot 1898. Vervolgens ging hij naar Den Haag en van 1923 tot 1963 woonde en werkte hij in het Noord-Brabantse Budel.

Groenewegen schilderde echter ook karaktervolle portretten, stillevens, interieurs met boerenfiguren, dieren en riviergezichten

De kunstschilder Adrianus Johannes Groenewegen wordt gezien als één van de laatste schilders van de Haagse School. Hij was leerling van de Academie van B.K. te Rotterdam. Hij schilderde voornamelijk typisch Hollandse landschappen, meestal met figuren en vee. Groenewegen staat vooral bekend om zijn in frisse kleuren geschilderde aquarellen met vee

Deze zeldzame ets vraagt om aandacht van een papier restaurateur.
De ets is wat vergeelt, een hoek is beschadigd, op de achterkant is rondom een strook oud (passe-partout) tape zichtbaar.
Zie de bijgevoegde foto's voor een indruk van de staat van de ets..

Wordt met zorg verpakt een verstuurd met aangetekende post.
ConditieRedelijk

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoensbroek, Nederland
Binnen Nederland € 9,95
Naar België € 14,00
Naar Duitsland € 14,00
Europese Unie € 14,00
Wereldwijd € 26,25