3. items
  5. Aftersale
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 340
Andre Navez - "ARC" kopen? Bied vanaf 20!
Andre Navez (1955) Belgisch "ARC"
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Andre Navez - "SOURCE" kopen? Bied vanaf 20!
Andre Navez (1955) Belgisch "SOURCE"
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Kitty Mulder - Mevrouw kopen? Bied vanaf 150!
Kitty Mulder (1942) Nederlands Mevrouw
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
KPM - MOE-Berlijn kopen? Bied vanaf 15!
KPM Duits MOE-Berlijn
Afmetingen 17.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 15
Alphons Freijmuth - stilleven 3 kopen? Bied vanaf 60!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands stilleven 3
Techniek Litho
Afmetingen 66.8 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Milvia Maglione (1934) Italiaans Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Pierre Courtin - Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60 kopen? Bied vanaf 125!
Pierre Courtin (1921) Frans Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Heidi Daamen - Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Heidi Daamen (1940) Nederlands Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Royal Dux - Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres” kopen? Bied vanaf 89!
Royal Dux (1853) Tsjechisch Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres”
Afmetingen 22 x 13 x 10 cm (h x b x d)
€ 89
Milou Hermus - De brief aan … kopen? Bied vanaf 475!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 15.9 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Peter Vos - Geit en vogel kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Geit en vogel
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Meissen porzellan - Meissen - Eetservies (65) - Keramiek kopen? Bied vanaf 2799!
Meissen porzellan (1708) Duits Meissen - Eetservies (65) - Keramiek
Afmetingen 5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.799
Gerold Porzellan - Gerold Porzellan Bavaria - Figuur - Soldaten - (5) - Keramiek kopen? Bied vanaf 79!
Gerold Porzellan (1904-2002) Duits Gerold Porzellan Bavaria - Figuur - Soldaten - (5) - Keramiek
Afmetingen 22 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Walter Lebbe - Aquarel van bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Walter Lebbe (1935-2011) Belgisch Aquarel van bloemen
Techniek Gouache
Afmetingen 80 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Siet Zuyderland - "Blue" kopen? Bied vanaf 110!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands "Blue"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 25!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Hugo Grotius
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!
Theo Ros (1935-2009) Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Jörg Remé - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands geen titel
Afmetingen 70 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Marino Marini - Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Alexander Calder - Litho abstract kopen? Bied vanaf 65!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Litho abstract
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
€ 65
Alexander Calder - Litho abstract kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
€ 75
Wim Mors - Tuinbeeld dolomiet kopen? Bied vanaf 235!
Wim Mors (1935) Nederlands Tuinbeeld dolomiet
Techniek Steen
Afmetingen 30 x 15 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Sophus Levinsen - La Grande Place de Bruxelles kopen? Bied vanaf 250!
Sophus Levinsen (1869-1943) Deens La Grande Place de Bruxelles
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 250
Hubert De Vries - Draaimolen op de kermis kopen? Bied vanaf 235!
Hubert De Vries (1899-1979) Belgisch Draaimolen op de kermis
Afmetingen 32 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Scheurich Keramik - Jura fat lava vaas kopen? Bied vanaf 55!
Scheurich Keramik (1928) Duits Jura fat lava vaas
Afmetingen 28 x 14 cm (h x b)
Gewicht 900 g
€ 55