Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch Bosgezicht - Inkttekening
James William Frater - Duinlandschap - Gemengde techniek
Neo Rauch - UPRISING, offsetlithografie, gesigneerd
Joe Wols - Illusions au royoume du Rives.?
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Textiel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 86 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6/175 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Er bevindt zich een licht lijntje in het doek ter hoogte van de liggende vrouw. Het is niet opvallend. Wanneer je er dicht opstaat dan zie je het licht | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||