Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE RACE Handgesigneerd
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE SULKY Handgesigneerd
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Henk Stadman - Giacomo Agostini Dutch TT 1976 - MV Agusta 350cc 4 cylinder
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jurriën M. Beek (1879-1965) was een begenadigde Nederlandse kunstschilder. Hij schilderde een veelzijdig oeuvre: landschappen, stillevens, portretten en zeegezichten. En liet zich daarbij inspireren door de 19e eeuwse landschapsschilder Koekkoek. Jurriën M. Beek is in Arnhem geboren en woonde daar (met een korte onderbreking rond 1902 toen hij in Amsterdam ging wonen) tot 1929. Hij schilderde in die periode landschappen, portretten en stillevens. Ook maakte hij grote wandschilderingen, zoals in de inmiddels verdwenen Arnhemse bioscoop ‘Flora’. In 1929 verhuisde hij naar Scheveningen en voegde zeegezichten aan zijn oeuvre toe.
Vervolgens woonde hij lange tijd in Den Haag op het Noordeinde. Daar schilderde menig maal vanachter het raam van zijn atelier op de tweede verdieping straatgezichten, vooral in de koude winter van 1947. Beneden, in de winkel, verkocht hij zijn eigen werk.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidlaren, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.