Andre Lassen - Helm van een strijder
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje van een stier
Carolein Smit - Sculptuur | 'Mercurius met petasus en talaria' | 2000
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13.5 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
In zeer goede gebruikte staat. Enkele minieme schaafjes. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.