Den_Olden_Vos
  5. Den_Olden_Vos

Den_Olden_Vos

Lid sinds 2016 / Esch, Nederland

11 aangeboden items / 246 verkochte items

J.M.W. Kessler - Straatgezicht - Olieverf op doek - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
J.M.W. Kessler (1903-1952) Nederlands Straatgezicht - Olieverf op doek - Gesigneerd
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Nico van der Jagt - Boerderij met geiten - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Nico van der Jagt (1888-1959) Nederlands Boerderij met geiten - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Marius Janssen - Arnhem Grote Kerk - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Arnhem Grote Kerk - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Dirk Baksteen - Storm Kempen - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Storm Kempen - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Jan Sirks - Achter de gevels van Delft - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Achter de gevels van Delft - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Andries van der Sloot - Oldehove Leeuwarden - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Andries van der Sloot (1883-1955) Nederlands Oldehove Leeuwarden - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Aart van Woensel - Zaltbommel - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Aart van Woensel (1929) Nederlands Zaltbommel - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Riky Schellart - Vader met 2 kinderen - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Riky Schellart (1942-2013) Nederlands Vader met 2 kinderen - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Theodorus van Oorschot - Paard met ruiter - Aquarel - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Theodorus van Oorschot (1910-1989) Nederlands Paard met ruiter - Aquarel - Handgesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Christiaan Paul Damste - Moyland - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Christiaan Paul Damste (1944) Nederlands Moyland - Gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25