henrisArtSale
  5. henrisArtSale

henrisArtSale

Lid sinds 2015 / Geldrop, Nederland

5 aangeboden items / 120 verkochte items

Marian van der Sanden - Het melkmeisje 20e eeuw kopen? Bied vanaf 595!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Het melkmeisje 20e eeuw
Afmetingen 103 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Rene Jansen - Atelier interieur kopen? Bied vanaf 1595!
Rene Jansen (1956-2022) Nederlands Atelier interieur
Afmetingen 130 x 220 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.595
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 795!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795