Marjanal
  5. Marjanal

Marjanal

Lid sinds 2019 / Wezep, Nederland

4 aangeboden items / 55 verkochte items

Caroline Burnett - Stadsgezicht Parijs kopen? Bied vanaf 70!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Stadsgezicht Parijs
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 70
1 bieding
Lide Tulp - Terrasje Cagnes sur Mer kopen? Bied vanaf 100!
Lide Tulp (1892-1985) Nederlands Terrasje Cagnes sur Mer
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Albert Torringa - Landschap met koeien en boerderij. kopen? Bied vanaf 100!
Albert Torringa (1886-1963) Nederlands Landschap met koeien en boerderij.
Afmetingen 67 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jantien Jalving - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Jantien Jalving (1923) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 68 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75