Perlegrise35
  5. Perlegrise35

Perlegrise35

Lid sinds 2024 / Oegstgeest, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Truus Werners-Bluemink - Lee Miller kopen? Bied vanaf 280!
Truus Werners-Bluemink Nederlands Lee Miller
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 280
Simon Woudwijk - Ongekend tafereel kopen? Bied vanaf 80!
Simon Woudwijk (1958) Nederlands Ongekend tafereel
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 27 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Michael Jepkes - ORPHEUS & EURYDICE kopen? Bied vanaf 80!
Michael Jepkes (1938) Nederlands ORPHEUS & EURYDICE
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80