Louis Landre (1875-1952) Herengracht -Leidse gracht
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30