3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 10 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro.

Klaas Gubbels - STOEL. (Stilleven) kopen? Bied vanaf 1798!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands STOEL. (Stilleven)
Techniek Hout
Afmetingen 96 x 44 x 27 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.798
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
George Pusenkoff - Second Grid #100916 Blue kopen? Bied vanaf 3500!
George Pusenkoff (1953) Wit-Russisch Russisch Tweede raster #
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.500
Rien Goené - Mannequin kopen? Bied vanaf 600!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Mannequin
Techniek IJzer
Afmetingen 45 x 15 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Vintage 14 kt gouden tennisarmband met 1.60 crt diamanten kopen? Bied vanaf 1500!
Vintage 14 kt gouden tennisarmband met 1.60 crt diamanten
Techniek Goud
Afmetingen 0.45 x 17.5 cm (h x b)
Gewicht 13.4 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 1.500
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!) kopen? Bied vanaf 3995!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 3.995
Panamarenko - Ijsvogel kopen? Bied vanaf 1250!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Ijsvogel
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
RETRO 18k bicolour gouden ring met roos diamanten tot. 0.20ct ringmaat 17.75(56) kopen? Bied vanaf 590!
RETRO 18k bicolour gouden ring met roos diamanten tot. 0.20ct ringmaat 17.75(56)
Techniek Goud
Afmetingen 0.82 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht 8.1 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 590
Karel Appel - zeefdruk: The three cats - 1977 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 799!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zeefdruk: The three cats - 1977 (laatste exemplaar!)
Afmetingen 68.5 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Pol Bury - 3D object: zeefdruk op plexiglas kopen? Bied vanaf 999!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 3D object: zeefdruk op plexiglas
Techniek Kunststof
Afmetingen 26 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Matthijs Jeuring - Meanwhile kopen? Bied vanaf 800!
Matthijs Jeuring (1997) Nederlands Meanwhile
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Jan Toorop - Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895 kopen? Bied vanaf 850!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Karel Appel - Kleuren litho: Animal kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleuren litho: Animal
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Max Ernst - ingelijste litho: Hommage à Goerge Ribemont Dessaignes - 1972 kopen? Bied vanaf 595!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers ingelijste litho: Hommage à Goerge Ribemont Dessaignes - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 85.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Hans Rudolf Giger - PATENT OCHSNER kopen? Bied vanaf 900!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers PATENT OCHSNER
Afmetingen 79 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Carel Willink - Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!)
Afmetingen 63 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
O.C. Hooymeijer - Winti Mama's kopen? Bied vanaf 600!
O.C. Hooymeijer (1958) Nederlands Winti Mama's
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen 101 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Jan Cremer - Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 800!
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Panamarenko - Vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1895!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Vliegend eiland
Techniek Kunststof
Afmetingen 50 x 50 x 4 cm (h x b x d)
€ 1.895
Marlene Dumas - Sexual organs Flying in the air kopen? Bied vanaf 699!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands Sexual organs Flying in the air
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 795!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Feeding chicken
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Panamarenko - Arlikoop kopen? Bied vanaf 1775!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Arlikoop
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.775
Panamarenko - Provacar kopen? Bied vanaf 1995!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Provacar
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Benjamin Van Oost - Orange kopen? Bied vanaf 995!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Orange
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Corneille - Metalen sculptuur: veelkleurige kat kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur: veelkleurige kat
Techniek Aluminium
Afmetingen 56 x 70 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Afmetingen 70 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Gerti Bierenbroodspot - Aartsengelen kopen? Bied vanaf 950!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Aartsengelen
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1300!
Karin Beek (1948) Nederlands 3 Meisjes op een bank
Techniek Brons
Afmetingen 40 x 38 x 18 cm (h x b x d)
€ 1.300
Jos van Riemsdijk - Cyrilleke kopen? Bied vanaf 2400!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands Cyrilleke
Techniek Brons
Afmetingen 72 x 16 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Eric Claus - Nar, Commedia dell Arte kopen? Bied vanaf 600!
Eric Claus (1935) Nederlands Nar, Commedia dell Arte
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 22 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 600
1 bieding
Cornelis de Kort - Schilderij 'Boslaantje' kopen? Bied vanaf 1250!
Cornelis de Kort (1910-1996) Nederlands Schilderij 'Boslaantje'
Techniek Acryl
Afmetingen 43.5 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Marian van der Sanden - Stilleven kopen? Bied vanaf 650!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Stilleven
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Peter Struycken - COMPLETE PORTFOLIO MET 8 ZEEFDRUKKEN UIT 1966. kopen? Bied vanaf 1555!
Peter Struycken (1939) Nederlands COMPLETE PORTFOLIO MET 8 ZEEFDRUKKEN UIT 1966.
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.555
Hans Blank - Bronzen beeld van Echtpaar Staande op Kade kopen? Bied vanaf 595!
Hans Blank (1952-2019) Nederlands Bronzen beeld van Echtpaar Staande op Kade
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 19 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Panamarenko - Milky Way kopen? Bied vanaf 1100!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Milky Way
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 77 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Benjamin Van Oost - Blackgrey kopen? Bied vanaf 895!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Blackgrey
Techniek Spuitbus
Afmetingen 704 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Shara Hughes - Night Opening kopen? Bied vanaf 1390!
Shara Hughes (1981) Amerikaans Nachtopening
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.390
Jan Sluijters (jr.) - Donkervliet, bij Loenersloot. kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Donkervliet, bij Loenersloot.
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Pierre Paulus - Prachtig industrieel landschap/Een echtpaar met kind aan de oever van de Samber kopen? Bied vanaf 750!
Pierre Paulus (1881-1959) Belgisch Prachtig industrieel landschap/Een echtpaar met kind aan de oever van de Samber
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 750