Poppe Damave - ets van Haarlem (de Bavo heeft de vlag uit)
Borek Sipek - Follies Luigi I en II
Louis de Swart - Mystiek harmonisch kosmisch schilderij
Piet Hohmann - Marktdag Zundert mooie ets
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beuningen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.