Astrid ENGELS
Schilder, Graficus
Geboren te Coevorden in 1941
Opleiding:
Astrid Engels studeerde Italiaans te Utrecht. Als kunstenaar is ze autodidact.
Zij woont en werkt te Huizen.
Astrid Engels is een van de bekendste Nederlandse beeldend kunstenaars. Engels is als beeldend kunstenaar autodidact. In de periode van 1984 tot 1999 exposeerde zij in binnen- en buitenland. Op 17 mei 2009 werd Astrid Engels onderscheiden tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
Astrid Engels heeft grote fascinatie voor en kennis van oude volkeren en culturen, en dit is ook goed terug te zien in haar werk. Tijdens alle verre reizen die ze maakt, laat zij zich inspireren door rituelen, objecten, religies en legenden van andere continenten. Haar schilderijen en litho's beschikken over een magische spirituele lading die op hun beurt weer anderen inspireren. Engels slaat met haar werk een prachtige brug tussen heden en verleden, tussen werkelijkheid en fantasie.
Sinds 2000 toont Astrid Engels haar nieuwste werk alleen via haar website en heeft zij in Huizen haar eigen studio voor bezichtigingen en of opdrachten geopend.
Exposities en prijzen:
1992 Movado Museum Prijs
Door: Arthur Brouwers
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Astrid Engels verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Astrid Engels dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Astrid Engels via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Astrid Engels verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Astrid Engels en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Astrid Engels die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Astrid Engels via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Astrid Engels kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Astrid Engels te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Astrid Engels gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Astrid Engels via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Astrid Engels op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Astrid Engels toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Astrid Engels niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Astrid Engels te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Astrid Engels dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Astrid Engels. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.