Roland Sohier (1950) Kabouternachten
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19.7 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 30