BatsyRoyal
  5. BatsyRoyal

BatsyRoyal

Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Roland Sohier - Kabouternachten kopen? Bied vanaf 30!
Roland Sohier (1950) Nederlands Kabouternachten
Techniek Ets
Afmetingen 19.7 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Hendrik Weegewijs - Oud huis met tuin te Hilversum kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik Weegewijs (1875-1964) Nederlands Oud huis met tuin te Hilversum
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan Montyn - landschap abstract kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands landschap abstract
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75